Kadromuz

HALİL GÜNDOĞDU

Yönetim Kurulu Başkanı

Yeminli Mali Müşavir

4 Ocak 2018 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’nin kuruluşuna öncülük eden Halil Gündoğdu, uzun yıllar boyunca Maliye Bakanlığı’nda önemli görevlerde bulunmuştur. Halil Gündoğdu’nun kariyeri 1993 yılında İstanbul Şişli Vergi Dairesi’nde başlamıştır. 2001-2005 yılları arasında Tokat Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Gündoğdu, 2005 yılında Vergi Dairesi Müdürü olarak Bingöl Vergi Dairesi’nin başına geçmiştir. 2007 yılında İstanbul’a atanarak 11 yıl süre boyunca İstanbul Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi, İstanbul İkitelli Vergi Dairesi ve İstanbul Gaziosmanpaşa Vergi Dairesi gibi İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli vergi dairelerinin bir kısmını başarıyla yönetmiştir. 

2013-2015 yılları arasında VDM (Türkiye Vergi Dairesi Müdürleri ve Müdür Yardımcıları Derneği) genel başkanlığını yürüten Halil Gündoğdu, 2018 yılında Tekirdağ Süleymanpaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini sürdürürken Yeminli Mali Müşavirlik sınavını kazanmasının ardından kendi isteğiyle kamu görevini noktalamıştır.

Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Halil Gündoğdu, 2007 yılında aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’nda yüksek lisansını tamamlamıştır. Halil Gündoğdu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe ve Denetim üzerine doktora çalışmalarını sürdürmektedir. 

BARIŞ ONUR GÜNDOĞDU

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ekonomist – Hukukçu

4 Ocak 2018 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Barış Onur Gündoğdu, Türkiye’nin en köklü okullarının yer aldığı parlak bir eğitim hayatına sahiptir. Türkiye derecesi yaparak 2010 yılında başladığı İstanbul Erkek Lisesi’nden 2015 yılında mezun olan Gündoğdu, aynı yıl yine Türkiye derecesi yaparak Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü kazanmıştır ve 2020 yılında ekonomi lisans eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyetinin ardından hukuk alanına yönelen Gündoğdu, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanarak hukuk öğrenimine adım atmıştır. Barış Onur Gündoğdu, İngilizce ve Almanca bilmektedir.  

ZUHAL CEYHAN

Yönetim Kurulu Üyesi

Yeminli Mali Müşavir

1 Şubat 2024 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ye Yeminli Mali Müşavir ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Zuhal Ceyhan, Manisa Celal Bayar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü 2000 yılında fakülte üçüncüsü olarak tamamlamıştır. Üniversite eğitiminin ardından özel hastane işletmeciliği alanında faaliyet gösteren üç ayrı firmada SMMM meslek mensubu olarak mali işler müdürü, genel koordinatörlük ve hastane yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur. Zuhal Ceyhan 2024 yılında Yeminli Mali Müşavirlik unvanı almaya hak kazanmıştır.

TÜLAY GÜNDOĞDU

Yönetim Kurulu Üyesi

Avukat – Arabulucu

4 Ocak 2018 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ye Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Av. Tülay Gündoğdu, 1995 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajının ardından farklı uzmanlık alanlarına yoğunlaşan çeşitli hukuk bürolarında mesleğinin ilk yıllarını tamamlayan Gündoğdu, kariyerine serbest avukatlık yaparak devam etmiştir. Gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine yönelen hukuki uyuşmazlıkların çözümü ve dava süreçlerinde aktif rol alan Gündoğdu, bunların yanı sıra önleyici avukatlık prensibi çerçevesinde uyuşmazlık doğmadan gerekli önlemlerin alınması konusunda da hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Av. Tülay Gündoğdu, İstanbul Barosuna kayıtlı olup aynı zamanda Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığı Arabuluculuk Sicili’ne kayıtlı olarak arabuluculuk hizmeti vermektedir.

ATİLLA ÖZTEKİN

Yönetim Kurulu Üyesi

E. Vergi Dairesi Müdürü – Mali Müşavir

4 Ocak 2018 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ye Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Atilla Öztekin, kariyerine 1989 yılında Ankara Mithatpaşa Vergi Dairesi’nde başlamıştır. 2001-2005 yılları arasında Tokat Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Öztekin, 2005 yılında Vergi Dairesi Müdürü olarak Uşak Vergi Dairesi’ne atanmıştır. Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini 10 yıl boyunca İstanbul Beyoğlu Vergi Dairesi ve İstanbul Büyükçekmece Vergi Dairesi gibi önemli dairelerde sürdüren Öztekin, 10 yılın ardından kamudan ayrılarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaya başlamıştır. Atilla Öztekin, İstanbul Üniversitesi mezunudur.  

HACI ŞİMŞEK

Yönetim Kurulu Üyesi

E. Vergi Dairesi Müdürü – Mali Müşavir

4 Ocak 2018 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ye Yönetim Kurulu Üyesi olarak katılan Hacı Şimşek, kariyerine 1987 yılında Ankara Çankaya Vergi Dairesi’nde başlamıştır. 1998-2001 yılları arasında İstanbul Zeytinburnu ve Atışalanı Vergi Dairelerinde müdür yardımcılığı görevinde bulunan Şimşek, 2001 yılında Vergi Dairesi Müdürü olmuştur. 13 yıllık Vergi Dairesi Müdürlüğü görev süresi boyunca Tekirdağ Çerkezköy Vergi Dairesi ve Gaziantep Suburcu Vergi Dairesi gibi dairelerde görev yapan Şimşek, 13 yılın ardından kamudan ayrılarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak çalışmaya başlamıştır. Hacı Şimşek, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 

KORAY AYHAN KARAPINAR

Genel Müdür

S. M. Mali Müşavir

2 Haziran 2021 tarihinde HBG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ye Genel Müdür olarak katılan Koray Ayhan Karapınar, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden 1993 yılında mezun olmuştur. 1998 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yetki belgesini alan Karapınar, uzun yıllar boyunca Türkiye’nin önde gelen denetim şirketlerinde önemli pozisyonlarda görev yapmıştır. Kariyeri boyunca pek çok sektörün lider firmalarının tam tasdik denetimi ve raporlamaları ile diğer özel amaçlı denetim ve raporlamaları üzerine yoğunlaşan Karapınar, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik unvanının yanı sıra SPK Bağımsız Denetim ve KGK Bağımsız Denetçi yetki belgelerine sahiptir. 

AYŞEGÜL YAYLA

S. M. Mali Müşavir

BERRİN ÇELEBİ

S. M. Mali Müşavir

SAVAŞ KAPAN

Denetçi – Raportör

DUYGU HAN

Denetçi – Raportör

EROL GÜRPINAR

Ticaret Sicil Yönetmeni

YAKUP GÜNDOĞDU

Tercüman

SEMRA ÖZSAVAŞ

Yönetici Asistanı

GÜRŞAT KEMER

Şoför

FATMA KARATAŞ

İdari PersonelUzmanlık alanlarımızı öğrenin.

Deneyimli kadromuzdan uzman görüşü alın.

Yenibosna Merkez Mah.
Ladin Sokak
No: 36/40-41-42,
Townofis Keleşoğlu,
Bahçelievler/İstanbul